آموزش Revit Structure 1

طرح کلی

 

در این دوره از دستگاه های Revit Structure استفاده می شود تا یک مدل کمکی دقیق از یک دنیای واقعی و سرمایه گذاری تجاری چهار طبقه انجام شود. شما از ابتدای شروع کار یک تعهد اساسی ایجاد خواهید کرد و اوج رسیدن او را در تمام بخش های نمایش BIM مشاهده خواهید کرد. شما برای پیوستن به یک سرمایه گذاری هوشمند با سفارشات مختلف ، درک روشهای واقعی را انتخاب خواهید کرد.

 

معلم شما یک مربی معتبر Autodesk است و یک متخصص مهندسی سازه در حال آزمایش است که به طور مرتب از استراکچر Revit استفاده می کند. این دوره با هدف نشان دادن استدلال ها با شور و شوق در مورد قسمتهای کمکی از برنامه استراکچر و توسعه در مورد دارایی های قابل دسترسی برای آنها از طریق بخش های نمایشی برنامه نویسی استراکچر اصلاحات انجام می شود.

 

مفاهیم از طریق فعالیتهای مبتنی بر سرمایه گذاری ، چگونگی ساختن یک مدل کمکی از یک استراکچر متوقف از اولین نقطه شروع کار تا رسیدن به آخرین مدل سه بعدی را یاد می گیرند.

 

موضوع ها شامل ایجاد تعهدی برای پیشرفت ، به نمایش گذاشتن و قرار دادن مؤلفه های اصلی اصلی و استفاده از شیوه های نمایشی صحیح می باشند.

 

با پایان کلاس ، دانش آموزان اطلاعات مهم در مورد دستگاه های نمایش در Revit Structure را افزایش می دهند و درک پیچیدگی های آن را دارند.

 

اهداف یادگیری

 

برای استفاده در کلیه قسمت های برنامه ریزی یک سرمایه گذاری و ایجاد یک مدل معتبر با استفاده از استراکچر Revit یک استراکچر دقیق بسازید.

 

تعهدی را از ابتدای شروع شروع کنید و اوج آن را در تمام بخش های تظاهرات BIM مشاهده کنید.

 

درک درستی از شیوه های واقعی برای ترکیب عملی یک کار هوشمند با کنترل های مختلف را افزایش دهید.

 

اهداف صدور گواهینامه AutoDesk

 

نمایشی


آموزش رویت استراکچر

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: استراکچر ,revit ,استفاده ,سرمایه ,گذاری ,structure ,revit structure ,سرمایه گذاری ,استراکچر revit ,ابتدای شروع
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رشحات... دانلود آهنگ جدید قرص سقط جنین Nerdy Keyboard علوم پزشکی کول دانلود Pes Kings طوطی کاسکو آرا کاکادو برزیلی وب سایت رسمی علی تیموری حامی الکترونیک